سایت اطلاع رسانی صنایع کاغذ و کارتن ایران (کارتن اینفو)، اولین و جامع ترین سایت اطلاع رسانی  و فروشگاهی در صنایع کاغذ، ورق و کارتن با بیش از یک دهه سابقه در زمینه ارائه اطلاعات تخصصی به شرکت ها و مؤسسات مختلف، اطلاعات موردنیاز صاحبان صنایع، بازرگانان، مدیران و برنامه ریزان بخش های خصوصی و دولتی را برای افزایش کارآیی به صورت آنلاین یا از طریق پیامک در اختیار آنان قرار می دهد. از این طریق افراد و مؤسسات فعال این صنایع، روزانه از آخرین اخبار و تحولات مربوط به حرفه خود آگاهی می یابند و با توجه به لیست قیمت های کارخانجات مختلف می توانند بهترین گزینه را برای خرید خود انتخاب نمایند و همچنین صرفه جویی چشمگیری در وقت و هزینه های جاری و پرسنلی آنان به وجود می آید.
شما نیز در دنیای پیچیده امروز بی نیاز از اطلاعات نیستید. اگر به دنبال بهترین کیفیت با عالی ترین قیمت هستید و یا در زمینه صادرات، واردات، تولید، مصرف یا سایر خدمات مرتبط با این صنعت فعالیت می نمایید و نمی خواهید در عرصه رقابت های تجاری از رقبای خود عقب بمانید، دسترسی به اطلاعات حرفه ای، نیازی ضروری است.
این سایت هم اکنون با بیش از 5000 نفر عضو و مشترک که همگی آنها از مدیران و فعالان صنعت کشور می باشند و با تجربه حضور در چندین نمایشگاه بین المللی و رسمی، به عنوان مرجع، مورد استفاده مدیران و فعالان صنعت کشور قرار می گیرد.

از جمله خدمات و امکانات سایت کارتن اینفو می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- برگزاری تورهای نمایشگاهی بین المللی
- فروش کاغذ، کارتن، ورق، کارتن پستی، مقوا
- قیمت روز انواع کاغذ، مقوا و ...
- ماشین آلات آماده فروش
- اعلام مناقصات و مزایدات کاغذ و کارتن کشور
- بانک اطلاعات شرکت های فعال در صنعت بسته بندی کشور
- درج آگهی رایگان خرید و فروش ماشین آلات، کاغذ، ورق و کارتن های موجود در انبار
- ارسال پیامک هدفمند برای تمامی فعالان صنعت کشور
- ارائه اخبار روز، مقالات و رویدادهای صنعت بسته بندی
- معرفی نمایشگاه های خارجی و داخلی
- نمودار تغییرات قیمت کاغذ
- درج تبلیغات در سایت کارتن اینفو و شبکه های اجتماعی واتساپ، تلگرام، اینستاگرام

و ده ها عناوین دیگر که به مخاطبان ارائه می گردد. 

 

 

«سایت کارتن اینفو»

 

«تورهای نمایشگاهی»