شرکت PINLONG واقع در استان گوانگدونگ، در کارخانه ای به مساحت بیش از ۳۰٬۰۰۰ متر مربع در تحقیق و توسعه،تولید، فروش و خدمات پس از فروش ماشین های چاپ فلکسو کارتن فعال میباشد.
محصولات اصلی این شرکت عبارتند از :  انواع ماشینهای چاپ فلکسو کارتن همراه با تجهیزاتی از قبیل اسلاتر، روتاری دایکات، درایر، یونیت های وارنیش و یو وی و همچنین بصورت اینلاین همراه با فولدر گلوير میباشد.

Carton-Box-Making-Machine-With-In-line-Folder-Gluer.png 

شرکت پین لانگ بخشهای مستقلی مانند: بخش طراحی، بخش تحقیق و توسعه، بخش خرید، بخش ماشین آلات،بخش انبارداری، بخش تولید، بخش نظارت بر کیفیت، بخش برق، بخش مونتاژ، بخش بازاریابی و بخش خدمات پس از فروش و غیره دارد.
این شرکت در بازار کشورهای اروپا، خاورمیانه، آفریقا، جنوب شرق آسیا، شمال آمریکا، جنوب آمریکا و سایر مناطق جهانی، هر سال بطور میانگین بیش از ۲۰۰ دستگاه از انواع ماشین های چاپ فلکسو آفلاین و این لاین به فروش میرساند.  

این شرکت با بیش از ۱۸ سال تجربه درساخت قطعات یدکی و مونتاژ، در سال ۲۰۰۸ تأسیس شد. اعتماد به مهارتها و دانش موجود در زمینه قطعات صنعتی و شرایط کاری ماشین آلات موجب شروع تولید اولین ماشین چاپ فلکسو باکیفیت تایوانی برند لانگ وی در سال ۲۰۰۸ شد. در سالهای بعد تلاش های زیادی را در تحقیق و توسعه طراحی ماشین آلات برای پاسخ به درخواست مشتریان صرف گردید و تا سال ۲۰۱۸ بیش از ۶۰۰۰ دستگاه از ماشین آلات با برندپین لانگ با سرعت بالا در سراسر جهان به فروش رسانده شد   

              HIGH SPEED COMPUTERIZED PRINTER                       AUTOMATIC PRE FEEDER MACHINE

PINLONG تمرکز خود را بر کیفیت بالا و خدمات حرفه ای به مشتریان قرار داده است. طراحی جدید با دقت بالا،پایداری، هوش مصنوعی و مدلهای سازگار با محیط زیست، با تکنولوژی اروپایی پیشرفته، بهترین مواد همراه باقطعات برقی از برند های معروف اروپایی، امریکایی و یا ژاپنی، طراحی ساختار پایدار و انسانی جدید، رعایت دقیق فرآیند تکنولوژی پردازش با استانداردهای بالا و مونتاژ دقیق، تضمین میکند که ماشین آلات "با کیفیت بالا، دقت بالا و سهولت اپراتوری" به مشتریان ارا‌‌ئه نمایند.

نصب بیش از ده ماشین فلکسو در ترکیه و همچنین نصب ده ها ماشین در کشورهای اروپایی و انگلستان نشان از کیفیت برتر محصولات این کمپانی میباشد.

شماره تماس مستقیم با مدیر کارخانه : 008618927297118 خانم می

 

Tel.: +86-0757-23608789

Fax.: +86-0757-23605359

Email: mاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید