مدیرمجموعه هلدینگ سانا کارتن گفت: سایت اطلاع رسانی صنایع کاغذ و کارتن ایران،‌ اولین و جامع ترین سایت اطلاع رسانی و فروشگاهی در صنایع کاغذ، ورق و کارتن را با بیش از یک دهه سابقه در زمینه ارائه اطلاعات تخصصی به شرکت ها و مؤسسات مختلف، اطلاعات موردنیاز صاحبان صنایع، بازرگانان، مدیران و برنامه ریزان بخش های خصوصی و دولتی را برای افزایش کارآیی به صورت آنلاین یا از طریق پیامک در اختیار آنان قرار می‌دهد.

به گزارش ایلنا، کمال شبانیان مدیرمجموعه هلدینگ سانا کارتن گفت: سایت اطلاع رسانی صنایع کاغذ و کارتن ایران (کارتن اینفو)، اولین و جامع ترین سایت اطلاع رسانی و فروشگاهی در صنایع کاغذ، ورق و کارتن با بیش از یک دهه سابقه در زمینه ارائه اطلاعات تخصصی به شرکتها و مؤسسات مختلف، اطلاعات موردنیاز صاحبان صنایع، بازرگانان، مدیران و برنامه ریزان بخش های خصوصی و دولتی را برای افزایش کارآیی به صورت آنلاین یا از طریق پیامک در اختیار آنان قرار می دهد.

وی ادامه داد: این شرکت از سال 67 و در زمان دانشجویی تاسیس و با استفاده از تجارب و دانشهای به دست آمده در این سالها به گسترش و توسعه آن پرداختیم. وب سایت این شرکت حدود 13 سالی است که به اطلاع رسانی درخصوص کارتن و ادوات وابسته به آن فعالیت دارد بازار مصرفی این محصولات بسته به نیاز مصرف کنندگان به نسبت مطلوب است.

شبانیان همچنین با اشاره به مشکلات فراوان موجود در این صنف گفت: متاسفانه با مشکلات دیگر از جمله تامین مواد و قطعات اولیه مواجه هستیم و تحریمها نیز مزید بر علت شده است. همچنین در بازار فروش شاهد رکود هستیم به این مسائل مسئله مالیات و بیمه و غیره را نیز اضافه کنید.

مدیرمجموعه هلدینگ سانا کارتن با اشاره به بیش از 5 هزار عضو این سایت که اغلب از مدیران و فعالان صنعت کشور هستند،‌ گفت: سایت کارتن اینفو خدماتی همچون برگزاری تورهای نمایشگاهی بین المللی، فروش کاغذ، کارتن، ورق، کارتن پستی، مقوا،‌ عرضه قیمت روز انواع کاغذ، مقوا، ماشین آلات آماده فروش، اعلام مناقصات و مزایدات کاغذ و کارتن کشور، بانک اطلاعات شرکت های فعال در صنعت بسته بندی کشور، درج آگهی رایگان خرید و فروش ماشین آلات، کاغذ، ورق و کارتن های موجود در انبار، ارسال پیامک هدفمند برای تمامی فعالان صنعت کشور، ارائه اخبار روز، مقالات و رویدادهای صنعت بسته بندی و خدمات دیگر را به مخاطبان و تعضای خود ارائه می‌دهد.