آندریتز با موفقیت یک کارخانه تولید سازگار با محیط زیست برای حل کردن خمیر را در پروژه "STAR" Bracell در Lençóis Paulista، سائوپائولو راه اندازی کرده است. در آوریل 2022، یکی از دو خط الیاف چوب سخت منعطف که با موفقیت در سپتامبر 2021 راه اندازی شد، از کرافت به تولید خمیر حل شونده تبدیل شد. ظرف چند روز پس از تعویض به ظرفیت بالا با کیفیت برتر رسید. برای این پروژه روند، ANDRITZ از فناوری کرافت پیوسته و حل شونده خمیرسازی A-ConFlex™ خود ساخته خود استفاده می کند. انعطاف پذیری کامل در تولید را امکان پذیر می کند و بین خمیر حل شونده با کیفیت بالا و خمیر کرافت در زمان بسیار کوتاهی برای پاسخگویی به تقاضای بازار جابه جا می شود.

بزرگترین سیستم خشک کن خمیر کاغذ EvoDry در جهان از ANDRITZ، با دو خط خشک کن خمیر کاغذ کم مصرف که امکان سوئیچ کارآمد و بسیار سریع بین تولید خمیر انحلال و خمیر کرافت را فراهم می کند، نیز به آسیاب عرضه شد.

پروژه STAR یکی از بزرگترین و پایدارترین کارخانه های خمیر کاغذ در جهان است که با بالاترین استانداردهای زیست محیطی مطابقت دارد. دارای دو خط الیاف چوب سخت انعطاف پذیر و سازگار با محیط زیست برای ظرفیت کل 2.6 تا 2.8 میلیون تن در سال خمیر کرافت سفید شده یا 1.5 میلیون تن در سال خمیر محلول ساخته شده از اکالیپتوس کشت شده پایدار است.

پر لیندبلوم، معاون براسل، می‌گوید: «ما خرسند و مفتخریم که اکنون بزرگترین و سبزترین خط آشپزی پیوسته را در جهان برای حل کردن پالپ در آسیاب براسل در سائوپائولو با استفاده از فناوری اثبات شده ANDRITZ داریم.

ما به سرعت پس از سوئیچ شروع به کار کردیم و به زودی خمیر با کیفیت بالا تولید کردیم. این موفقیت آشکارا به دلیل کار تیمی نزدیک بین Bracell و ANDRITZ و همچنین تخصص مکمل هر دو شرکت در انحلال فناوری و تولید خمیر کاغذ است.

با این راه اندازی، ANDRITZ یک بار دیگر موقعیت خود را به عنوان تنها تامین کننده فناوری با مراجع جامد و تجربه در پخت مداوم خمیر در حال حل تأیید می کند. محدوده عرضه ANDRITZ شامل موارد زیر است:

- یک کارخانه کامل پردازش چوب با ظرفیت بالا، با پیشرفته ترین راه حل های پردازش چوب مستقل از ANDRITZ برای اطمینان از کیفیت بهینه تراشه، تقویت شده است.

-دو خط فیبر انعطاف پذیر با فناوری DD-Washer که هزینه های عملیاتی کم، انتشار کم، راندمان شستشوی بسیار بالا و کیفیت الیاف عالی را تضمین می کند.

- بزرگترین سیستم خشک کن خمیر کاغذ EvoDryTM مجهز به محلول خشک کن هوشمند خمیر کاغذ Metris DryQ،

-بزرگترین دیگ بازیابی HERB در جهان از ANDRITZ با ظرفیت 13000 تن در روز.

-سیستم تصفیه گاز غیر قابل تراکم (NCG).