بزرگترین و بروزترین نمایشگاه صنعت کارتن سازی دنیا

این نمایشگاه همه ساله در کشور چین و بصورت یکسال در شانگهای و یک سال در شهر دونگوان برگزار می گردد.

این نمایشگاه بزرگترین رویداد و گردهمایی در صنعت کارتن سازی و متمرکز بر ماشین آلات و تجهیزات صنعت کارتن سازی و کروگیت (ورق سازی)می باشد.

سازندگان ماشین آلات و خطوط تولیدی ورق سازی و کارتن سازی و تجهیزات وابسته و همچنین تجار و بازرگانان فعال در این حوزه،طی چهار روز جدیدترین ماشین آلات و محصولات خود را در این نمایشگاه به معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند.

طی چهار روز هزاران بازدید کننده و متخصص فعال صنعت کارتن سازی از چین و دیگر کشورهای دنیا ماشین آلات مورد نظر خود را بصورت مشغول به کار در نمایشگاه مورد بازدید قرار داده و جلسات با مدیران این کارخانه ها در محل نمایشگاه برگزار می گردد.

در کنار بازدید از نمایشگاه، بسیاری از غرفه داران چینی بازدیدکنندگان و مذاکره کنندگانی که تصمیم به خرید ماشین آلات دارند را به بازدید از کاخانه خود دعوت کرده و با این روش سهم بازار خود را افزایش می دهند.

حضور اکثریت برندهای بزرگ تولید کنندگان ماشین آلات ورق و کارتن سازی دنیا در این نمایشگاه نشان از اعتبار این رویداد دارد.

برگزاری جلسات و سمینارهای آموزشی و تخصصی در صنعت کاغذ،ورق و کارتن سازی در حین برگزاری نمایشگاه از جمله خدمات برگزار کننده نمایشگاه می باشد.

سایت صنایع کاغذ و کارتن ایران با برند کارتن اینفو به عنوان نماینده رسمی این نمایشگاه در ایران، طی ده سال با برگزاری جلسات و سمینارها در داخل کشور نمایشگاه سینو کروگیت را به فعالان صنعت کارتن سازی کشور معرفی کرده و با برگزاری تور های نمایشگاهی شرایط بازدید بیش از چهارصد نفر از مدیران و فعالان صنعت ورق و کارتن کشور را  به صورت گروهی از نمایشگاه فوق ایجاد کرده است

استقبال از گروه ایرانی کارتن اینفو در نمایشگاه توسط مدیران ارشد برگزاری نمایشگاه، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با مدیران کارخانجات و مقامات ، بازدید از کارخانه ها و برندهای مطرح ماشین سازی و کارتن سازی چین و همچنین برگزاری روز ایران در نمایشگاه سینو کروگیت که به پیشنهاد کارتن اینفو در یکی از روزهای نمایشگاه و توسط مجریان نمایشگاه برگزار می گردد از دیگر برنامه های این بازدید گروهی میباشد.

متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا و محدودیت های ایجاد شده،نمایشگاه سینو کرویت طی دو سال گذشته بصورت محلی و مجازی برگزار شده و امکان بازدید برای بازدیدکنندگان خارجی وجود ندارد.

www.sino-corrugated.com