گروه سایکا با ظرفیت تولید سالانه 3.3 میلیون تن کاغذ بازیافتی برای تولید ورق یکی از شرکت های بزرگ  این صنعت  در اروپا  است.

گروه سایکا با بیش از 10000 کارمند و حضور در اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، پرتغال، بریتانیا، ایرلند، ترکیه، لوکزامبورگ، هلند و ایالات متحده، فعالیت میکند و دارای چهار خط تجاری است:

تولید کاغذ بازیافتی برای ورق سازی، مدیریت پسماند و خدمات زیست محیطی (Saica Natur)،  بسته بندی (Saica Pack) و بسته بندی انعطاف پذیر (Saica Flex).

گردش مالی این گروه 3,598 میلیارد یورو (تقریباً 3,9 میلیارد دلار آمریکا، گردش مالی تلفیقی در 31 دسامبر 2021) است.

گروه سایکا احداث کارخانه جدید خود را در همیلتون، اوهایو آغاز کرده است. همیلتون اولین کارخانه تولید کارتن و ورق  سایکا در ایالات متحده است،

این گروه یک ساختمان جدید به مساحت 360000 فوت مربع که شامل مناطق تولید، تبدیل و تولید به همراه یک انبار و فضای اداری است.

سایکا در حال حاضر در حال کار برای بهبود و توسعه تاسیسات همیلتون است.
با اضافه شدن دو دستگاه تبدیل، چسب زن 4 رنگ Bobst Flexo Flexo Gluer و 2 رنگ Bobst Rotary Die Cutter، این شرکت ظرفیت تولید خود را افزایش خواهد داد.

عملیات عمرانی این مرحله قرار است در ماه های آینده با هدف بهره برداری از هر دو دستگاه در نیمه دوم سال 2023 آغاز شود.
دومین کارخانه برای غرب میانه برنامه ریزی شده است
سایکا گفت که در ماه‌های آینده مکان کارخانه دوم - به احتمال زیاد در اوهایو یا ایندیانا - را نیز اعلام خواهد کرد.
این بخشی از سرمایه گذاری 800 میلیون دلاری اعلام شده قبلی است که این شرکت برای بازار ایالات متحده برنامه ریزی می کند و از طریق خریدهای استراتژیک یا ساخت کارخانه های جدید در طول پنج سال آینده به عنوان بخشی از استراتژی جهانی خود رشد می کند.
سرمایه گذاری سایکا نیز تقریباً 500 شغل را به بازار خواهد آورد.