Smurfit Kappa یکی از 100 شرکت FTSE  و یکی از ارائه دهندگان برجسته بسته بندی کاغذی در جهان است که در 23 کشور اروپایی و 13 کشور در قاره آمریکا فعالیت می کند.

تجربه و تخصص ما فرصت های جدیدی را برای مشتریان ایجاد می کند و ما دائما در حال به روز رسانی طرح و نوآوری های خود هستیم تا بهترین انتخاب و بسته بندی را ارائه دهیم.

تقریباً تمام مواد اولیه از کارخانه های کاغذ سازی خود ما تهیه می شود ، بنابراین قوام همیشه ویژگی اصلی محصولات ما است. از آنجا که این محصولات 100 % قابل تجدید و تولید پایدار هستند ، ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا ردپای محیطی خود را کاهش دهند.

 کاغذ

 ما طیف وسیعی از کاغذها را تولید می کنیم که عمدتا برای اهداف بسته بندی استفاده می شود. مجموع ظرفیت جهانی کاغذ و تخته ما تقریباً 7.7 میلیون تن در سال است.

تهیه کاغذ برای تولید پایدار ورق . ما طیف وسیعی از کرافت لاینرها ، تست لاینرها و فلوتینگ ها را برای رفع نیازهای بسته بندی شما ارائه می دهیم.

هدف ما این است که "در دنیای مشتریان خود زندگی کنیم" تا نیازهای کاغذی و بسته بندی آنها را بهتر بشناسیم و پیش بینی کنیم ، بالاترین سطح خدمات را حفظ کرده و ارزش برتر را ارائه دهیم.

برای دستیابی به این هدف ، ما یک زنجیره تأمین در سطح جهانی را اداره می کنیم که عرضه به موقع محصولات با کیفیت بالا را که توسط تخصص فنی استثنایی پشتیبانی می شود ، تضمین می کند. 100٪ کاغذ تولید شده و برای راه حل های بسته بندی ما دارای مجوز FSC® ، PEFC ™ یا SFI ™ Chain of Custody است.

kappa

 

 بسته بندی :

 ما بسته بندی های کاغذی را طراحی ، تولید و عرضه می کنیم تا محصولات مشتریان خود را بسته بندی ، تبلیغ و محافظت کنیم. ما تقریباً 11.7 میلیارد متر مربع بسته بندی راه راه تولید می کنیم و در بازارهای تخت ، کارتن تاشو و لوله های عرضه کننده موقعیت اصلی عرضه داریم.

ThermoBox - بسته بندی عایق بندی شده
یک جایگزین پایدار بر اساس کاغذ برای بسته بندی EPS
ThermoBox یک بسته ابتکاری و پایدار است که کالاهای منجمد و سرد را در سراسر زنجیره تامین تازه نگه می دارد.

ThermoBox که از ترکیب 100٪ کاغذی Hexacomb و راه راه ساخته شده است ، ویژگی های عایق بندی مشابهی را برای جعبه های پلی استایرن منبسط شده (EPS) ارائه می دهد.

بنابراین برای محصولاتی که نیاز به کنترل دما دارند ، ThermoBox جایگزین پایداری برای EPS است زیرا از منبع تجدید پذیر ، قابل بازیافت و تجزیه زیستی ساخته شده است.

ThermoBox را می توان با توجه به اندازه شما و بدون نیاز به سرمایه گذاری در قالبهای گران قیمت مانند EPS تولید کرد. از آنجا که ThermoBox به  صورت مسطح تحویل داده می شود نه مونتاژ ، می توان بهینه سازی های لجستیکی و ذخیره سازی را به دست آورد که منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه می شود. 

 بازیافت : 

ما راه حل های بازیافت را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که بسته بندی و کاغذ راه راه مشتریان ما به طور مسئولانه ، کارآمد و قابل اعتماد بازیافت می شوند.

ما بیش از 6.5 میلیون تن کاغذ بازیافت شده را در سراسر جهان بازپرداخت می کنیم.

 الیاف بازیافتی از کاغذ و تخته بازیافتی ، مواد اولیه اصلی کارخانه های کاغذسازی و کارخانه های بسته بندی ما هستند. در سراسر جهان کارخانه های کاغذ سازی ما سالانه حدود 6 میلیون تن را بازپرداخت می کنند و ساختار یکپارچه ما تضمین می کند که ما از طریق عدم قطعیت سقوط و افزایش بازار ، خروجی پایداری برای مواد شما ارائه می دهیم.

با همکاری با بخش دولتی و خصوصی ، ما راه حل های بازیابی را برای برآوردن الزامات بازیافت شما توسعه می دهیم. شبکه انبارهای منطقه ای ما زیرساخت های جمع آوری را فراهم می کند که از ضمانت مقوا و کاغذ شما به صورت مسئولانه ، کارآمد و قابل اعتماد استفاده می کند.

کاغذ بازیابی شده یک کالای جهانی است و ما با نرخ های رقابتی خرید می کنیم.