شرکت بهروفران

افزودن به پسندها

جزئیات

کارخانه شرکت بهروفران
استان تهران
آدرس کارخانه تهران، جاده مخصوص کرج،بلوار ایران خودروجنوبی،خیابان زامیاد،خیابان گلها،پلاک 20
تلفن کارخانه 44793005،9
آدرس دفتر تهران، خیابان شریعتی، خیابان دشتستان 2، پلاک 23
تلفن دفتر 22842317

توضیحات تکمیلی

شرکت بهروفران فعالیت خود را از ابتدای سال 1373 در زمینه تولید انواع مرکبهای تخصصی چاپ فلکسوگرافی و روتوگراور آغاز نموده است. شرکت بهروفران با اتکا به پشتوانه علمی و تجربی بسیار بالای مدیران فنی خود و سرمایه گذاری تنی چند از پیشکسوتان صنعت چاپ ایران و در سایه تلاش بی وقفه پرسنل خود توانست در مدت زمان کوتاهی با تولید محصولات با کیفیت، ضمن کمک بسیار موثر به خود کفایی صنعت چاپ ایران در تولید مرکب های چاپ با کیفیت و مطابق با الزامات استاندارد ملی و نیازهای بازار، موجب جلب رضایت مشتریان خود گردد.

شرکت تولیدی بهروفران در سال 1380 اقدام به عقد قراردادی با شرکت روتوفلکس سوئیس نموده و طی آن فرمولاسیون مرکب های خود را بهبود اساسی بخشید و متخصصین این شرکت جهت گذراندن دوره های تخصصی و انتقال دانش فنی روز دنیا به این کشور اعزام گردیدند. مرکب های شرکت بهروفران به دلیل کیفیت بالا و استاندارد های لازم به بیش از 20 کشور مختلف صادر می گردد.

کارآفرینی ، ایجاد اشتغال و گسترش کمی و کیفی محصولات، بهروفران را برآن داشت که طی دو مرحله اقدام به اجرای طرح توسعه نماید و در نهایت کارخانه جدید و پیشرفته خود را در زمینی به مساحت دو هکتار، مجهز به  ماشین آلات روز دنیا را در تابستان سال 1389 در شهرک صنعتی کاسپین قزوین با حضور مقامات و مدیران ارشد استانی به بهره برداری برساند.

هم اکنون مجموعه بهروفران، در واحدهای مختلف شامل مدیریت، فروش، اداری، آزمایشگاه، تولید و بسته بندی با همدلی و همکاری و تلاش بیش از پیش در جهت نیل به اهداف عالی شرکت در ارائه محصولات و خدمات برتر به مشتریان گرامی فعالیت می نماید.

شماره تماس تلفن کارخانه: 44793005،9

موقعیت

تهران
تهران