پارس کارتن روحنواز

افزودن به پسندها

جزئیات

کارخانه پارس کارتن روحنواز
استان البرز
نام مدیر بازرگانی خانم عبدالهی
آدرس کارخانه خراسان رضوی ، مشهد ، شهرک صنعتی کاویان
آدرس دفتر البرز ، کرج ، گلشهر ، بلوار مصطفی خمینی ، ساختمان کسری ، واحد 22
تلفن دفتر 02634266663
شماره همراه 09023683739
ایمیل parscarton.roohnavaz.@gmail.com

توضیحات تکمیلی

تولید کننده کاغذ ، ورق کارتن و انواع کارتن

مجموعه کارخانجات کارتن‌سازی روح‌نواز، ابتدا درسال ۱۳۷۹ با عنوان شرکت ورق کارتن کرج با مدیریت جناب آقای حاج شهروز روح‌نواز در شهرستان کرج تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت جزو نخستین شرکتهای تولید کننده ورق و کارتن در کشور بود.

دورنگاری های مدیریت شرکت ورق کارتن کرج مبنی بر راه‌ اندازی خط تولید کاغذ ؛ در سال ۱۳۸۰ منجر به تأسیس مجتمع کاغذ فریمان در شهرک صنعتی کاویان مشهد گردید.
اين شرکت با در اختیار داشتن ۷۷۰۰۰ مترمربع زمین و ۵۵۰۰۰ مترمربع زیربنا شامل سالن های تولید و تاسیسات و انبار محصول بود. این شرکت با هدف تولید کاغذ تست لاینر و فلوتینگ تاسیس شد.
این مجموعه هم اکنون در حال تولید کاغذ با ظرفیت سالانه ۶۰۰۰۰ تن می باشد.

شرکت پارس کارتن روح‌نواز نیز در سال ۱۳۹۹ با هدف افزایش ظرفیت فروش و صادرات به کشورهای همسایه در استان البرز تأسیس گردید . هم اکنون کارخانجات کارتن‌سازی روح‌نواز با در دست داشتن ماشین آلات پیشرفته اعم از ۲ خط کامل کاغذ سازی. 2 خط کامل ورق سازی سه لایه و پنج لایه. یک خط ورقسازی ۲۵۰ سه لایه و پنج لایه با فلوت A,B,C,E از عرض ۱۸۰ تا ۲۵۰. قادر به تولید روزانه 6۰۰.۰۰۰ مترمربع ورق می باشد. همچنین با دراختیار داشتن چهارخط چاپ کارتن چهاررنگ و یک خط چاپ کارتن شش رنگ و یک خط تمام اتوماتیک لمینیت توان با تولید روزانه یکصدو پنجاه هزار کارتن ؛ به یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کاغذ ، ورق کارتن و کارتن در کشور تبدیل شده است.

شماره تماس 09107195523

موقعیت

البرز
کرج