کارخانه بزرگ تولید مقوا در زنجان راه‌اندازی می‌شود:
شنبه 15 مرداد 1394 ساعت 09:59

مدیر‌عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از راه‌اندازی کارخانه بزرگ تولید مقوا در زنجان با سرمایه‌گذاری 500 میلیارد تومان خبرداد و گفت: این کارخانه در هفته دولت سال 1395 به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سایت اطلاع رسانی صنایع کاغذ و کارتن ایران به نقل از موج رسا, ناصر صیدی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه 30 هکتار زمین به یکی از سرمایه‌گذار برای ایجاد خط تولید ام دی اف اختصاص داده شده بود به دلیل اینکه این سرمایه‌گذاران برای راه اندازی این کارخانه اقدام نکرد زمین فسخ قرارداد شد، اظهار کرد: از این 30 هکتار 15 هکتار آن به راه‌اندازی کارخانه تولید مقوا و بسته بندی اختصاص داده شده است.

وی تصریح کرد: اواخر تیر ماه سال 93 راه اندازی این کارخانه کلنگ زنی شد و در این مدن بیش از 35 هزار متر مربع زیر بنا روی سطح زمین و بیش از 15 هزار متر مربع نیز در طبقات فوقانی کارخانه زده شده است.

مدیر‌عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان خاطر نشان کرد: قسمت اعظمی از خط تولید کارخانه در قسمت شرقی این کارخانه ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی این کارخانه تاثیر خوبی در بیکاری در استان می‌گذارد، افزود: این کارخانه به صورت مستقیم برای 300 نفر اشتغال مستقیم ایجاد می‌کند.

صیدی ابراز کرد: راه‌اندازی این کارخانه با 300 نفر از نصاب چینی قرار داده بسته شده و در آبان ماه امسال به مدت 6 ماه برای شروع نصب اقدام می‌‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: این کارخانه در هفته دولت سال آینده تخصیص اعتبار بگیرد یا نگیرد به بهره‌برداری می‌رسد و در حال حاضر نیز ساخت این کارخانه 70 درصد پیشرفت فیزیکی کرده است.

مدیر‌عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان تصریح کرد: در کنار این کارخانه، یک کارخانه نساجی در حال ساخت بوده و این کارخانه نیز در انتظار تخصیص اعتبار برای بهره‌برداری است.

وی خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این دو کارخانه مشکلات اعظمی از بیکاری زنجان برطرف می‌شود.

تعداد دفعات مشاهده 458
نظر بدهید 0 0