نرم‌افزار ویژه آموزش مدیریت چاپ تولید شد:
چهار شنبه 14 مرداد 1394 ساعت 11:17

مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تولید نرم‌افزار ویژه آموزش مدیریت به مدیران و کارشناسان صنعت چاپ، برای اولین بار در کشور خبر داد.

به گزارش  سایت اطلاع رسانی کاغذ و کارتن ایران به نقل از خبرگزاری مهر ،محمودرضا برازش گفت: این نرم افزار با حمایت دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری اساتید دانشگاه‌های فردوسی مشهد و دانشگاه‌های بین‌المللی طراحی شده است.

وی ادامه داد: با توجه به رسالت دفتر چاپ در حوزه ارتقای آموزش چاپ، حمایت از این نرم‌افزار در دستور کار قرار گرفت. این نرم‌افزار در راستای ارتقای آموزش مدیریت صنعت چاپ به مسئولان واحدهای چاپی، تولید شده است.

مدیرکل دفتر چاپ و نشر با اشاره به تحریم‌های کشور عنوان کرد: این نرم‌افزار به دلیل تحریم‌ها در داخل کشور قابل استفاده نبود و با تلاش اساتید برجسته دانشگاه فردوسی و دانشگاه‌های بین‌المللی، این نرم‌افزار بومی‌سازی شده است و در آینده نزدیک در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

برازش با اشاره به مراحل تولید این نرم‌افزار گفت: مرحله اول تولید این نرم افزار به پایان رسیده است و مرحله دوم تولید این نرم افزار نیز رو به پایان است و تا پایان سال قابل استفاده خواهد بود.

مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد در پایان یادآور شد:‌ این نرم‌افزار تحت وب است و به راحتی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. همچنین تلاش خواهد شد در دوره‌های آموزشی‌ـ تخصصی که در استان‌های کشور برگزار می‌شود، این نرم‌افزار نیز به اهالی صنعت چاپ معرفی شود.

 

تعداد دفعات مشاهده 370
نظر بدهید 0 0